Dop lang 12 kant
- maat = 1/2" 12mm
Specificaties
| Voltage | 400V |
| Ingangsvermogen | 7.6kVA |
| Opstart voltage | 62V |
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,11 kg |