Dop 6 kant
- maat = 3/4" 25mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,25 kg |
Dop 6 kant
- maat = 3/4" 25mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,25 kg |