Krachtdop 3/4'' 32mm
De Krachtdop van XPTools is gemaakt van hoogwaardig chroom-molybdeenstaal, deze socket is schokbestendig en bestand tegen slijtage. Het is perfect voor gebruik met een slagmoersleutel, waardoor het een ideale tool is voor elke garage of werkplaats.
Specificaties
| Maat | 32mm |
| Aansluiting | 3/4" |
| Lengte | 55mm |
| Wanddikte | 7.4mm |
| Materiaal | CrMo |
Productafmetingen:
| Length | 47 mm |
|---|---|
| Width | 47 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,38 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 0,39 kg |