Doppen los
- aantal doppen = 19
- aansluiting = 1/2"
- maten = 5/16", 3/8", 7/16", 15/32", 1/2", 9/16", 19/32", 5/8", 11/16", 3/4", 25/32", 13/16", 7/8", 15/16", 1", 1 1/16", 1 1/8", 1 3/16", 1 1/4"
- zonder box
Productafmetingen:
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,76 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 415 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,87 kg |