Doppenset go through met draaiing
- 10 go through doppen
- maten = 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,48 kg |