Kracht verlengstuk
-aansluiting = 1/2"
-materiaal = chrome molybdeen
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,44 kg |
Kracht verlengstuk
-aansluiting = 1/2"
-materiaal = chrome molybdeen
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,44 kg |