Verloopstuk
-maat = 1/4"(inw) x 3/8"(uitw)
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 12 mm |
| Height | 12 mm |
| Weight | 0,02 kg |
Verloopstuk
-maat = 1/4"(inw) x 3/8"(uitw)
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 12 mm |
| Height | 12 mm |
| Weight | 0,02 kg |