Komborstel
Komborstel van staal met getordeerde staaldraad voor het gebruik op haakse slijpers.
Voordelen:
- voor groot reinigend vermogen
- voor het verwijderen van zware aantastingen
- afneembare steunring voor een langere levensduur
Technische specificaties:
- diameter = 100mm
- draaddikte = 0,50mm
- asgat = M14
Productafmetingen:
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,85 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 0,95 kg |