Set doorslagen
- maat = 3, 4, 6, 8, 9mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,65 kg |
Set doorslagen
- maat = 3, 4, 6, 8, 9mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,65 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren