Tapset metrisch
Hooggelegeerd staal
20x snijkussens en 20x tappen:
6 t/m 24
- 6mm x 0,75
- 6mm x 1,0
- 8mm x 1,0
- 8mm x 1,25
- 10mm x 1,25
- 10mm x 1,5
- 12mm x 1,5
- 12mm x 1,75
- 14mm x 1,5
- 14mm x 2,0
- 16mm x 1,5
- 16mm x 2,0
- 18mm x 1,5
- 18mm x 2,5
- 20mm x 1,5
- 20mm x 2,5
- 22mm x 1,5
- 22mm x 2,5
- 24mm x 1,5
- 24mm x 3,0
- 1x wringijzer voor snijkussens
- 1x verstelbare taphouder
- 1x T-taphouder
- 1x snijkussenadapter
- 1x schroevendraaier
Productafmetingen:
| Length | 575 mm |
|---|---|
| Width | 330 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 7,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 590 mm |
|---|---|
| Width | 345 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 7,76 kg |