Vijlenset 5 delig
- 1 = 8" platte vijl
- 1 = 8" ronde vijl
- 1 = 8" half ronde vijl
- 1 = 8" driehoekige vijl
- 1 = 8" vierkante vijl
- met box
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 1,77 kg |