Buizentang / pijptang 24 iinch
- US model
- lengte tang = 600mm
- spanbereik = 100mm
Productafmetingen:
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 4,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 620 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 4,30 kg |
Buizentang / pijptang 24 iinch
- US model
- lengte tang = 600mm
- spanbereik = 100mm
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 4,3 kg |
| Length | 620 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 4,30 kg |