Buizentang / pijptang 1 inch
- chroom vanadium staal
- lengte tang = 320mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 24 mm |
| Weight | 0,78 kg |
Buizentang / pijptang 1 inch
- chroom vanadium staal
- lengte tang = 320mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 24 mm |
| Weight | 0,78 kg |