Hydraulische kabelschoentang
- krimp bereik = 16-400mm^2
- krimp kracht = 155 KN
- krimp type = hexagon
- slag = 22mm
- krimpkoppen = 6,25,35,50,70,95,120,150,185,240,300,400mm2
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 6,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 445 mm |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Height | 230 mm |
| Weight | 7,00 kg |