Hydraulische kabelkrimptang
Deze tang is voor het professioneel krimpen van koper en aluminium in maten van 16mm2-300mm2.
- krimp bereik = 16-300mm2
- krimp kracht = 100kn
- slag = 22mm
Inclusief krimpprofielen:
16,25,35,50,70,95,120,150,185,240,300mm2
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 9,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 570 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 9,50 kg |