Poelietrekker
- 2 klauwen
- verzinkt
- 150 x 120mm
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 245 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 2,70 kg |