Poelietrekker 3 poot
CR-V Drop forged poten en pin
- maat = 8''
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 165 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 3,07 kg |