Poelietrekker 3 poot
CR-V Drop forged poten en pin
- maat = 4''
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 104 mm |
| Weight | 0,57 kg |