Deze metalen grafietband fungeert als bescherming tussen machine en schuurband en is geschikt voor de bandschuurmachines BSM075 en BSM075K.
lengte = 465mm
breedte = 80mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 465 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 0,08 kg |