Deze metalen grafietband fungeert als bescherming tussen machine en schuurband en is geschikt voor de bandschuurmachine BSM100.
lengte = 290mm
breedte = 100mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 0,05 kg |