Slijpmachine / tafelslijpmachine / gereedschapslijpmachine
Ideaal om snijgereedschappen die bot zijn geworden weer scherp te maken, denk hierbij aan bijlen, beitels, messen en ander snijgereedschap. Gebruik de machine niet voor het polijsten/schuren van materialen die gevaarlijk zijn voor de gezondheid of die stof veroorzaken, zoals bijvoorbeeld hout, steen etc.
Specificaties:
voltage = 230V / 50Hz / 1-fase
motor = 200W
toerental motor = 1450rpm
wielsnelheid = 90 - 150rpm
diameter slijpwiel = 250 x 50 x 12mm
diameter afbraamwiel = 200 x 30 x 12mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 18,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 320 mm |
| Height | 420 mm |
| Weight | 19,00 kg |