Accessoires voor taparmen
Ideaal voor het draadsnijden van buitendraad op diverse materialen zoals staal.
Externe draadsnijmatrijshouder van HSS-staal.
Eigenschappen:
- hoogwaardige kwaliteit
- gemaakt van HSS staal; duurzaam en corrosiebestendig
- maatvoering M10
- gegoten snijraam
- ISO standaard
- GT24 aansluiting
Productafmetingen:
| Length | 39 mm |
|---|---|
| Width | 39 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,25 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 45 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 74 mm |
| Weight | 0,27 kg |