Hydraulische voetpomp luchtbediend
- capaciteit = 680ml
- druk = 700 bar
- aansluiting luchtinlaat = 1/4"-18NPT
- aansluiting luchtuitlaat = 1/4"-18NPT
- luchtdruk = 7 - 8,3 bar
- luchtverbruik onbelast = 0,4L/min
- luchtverbruik belast = 0,12L/min
Productafmetingen:
| Length | 370 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 185 mm |
| Weight | 8,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 380 mm |
|---|---|
| Width | 175 mm |
| Height | 195 mm |
| Weight | 8,92 kg |