Condensator
Geschikt voor de elektrische takel HC0300E.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 95 mm |
| Weight | 0,10 kg |
Condensator
Geschikt voor de elektrische takel HC0300E.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 95 mm |
| Weight | 0,10 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren