Condensator
Geschikt voor de elektrische takel HC0600E.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 45 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 0,20 kg |
Condensator
Geschikt voor de elektrische takel HC0600E.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
| Length | 45 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 0,20 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren