Hijsklem
Geschikt om een bevestiging aan en profiel of balk te maken, voor bijvoorbeeld een takel.
- capaciteit = 3 ton / 3000kg
- breedte = 80 - 320mm
Afmetingen horende bij afbeelding:
- max. A = 354mm
- min. / max. B = 235 / 490mm
- C = 103mm
- D = 8mm
- E = 260mm
- min. / max. F = 140 / 225mm
- G = 45mm
- H = 24mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 550 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 10,50 kg |