Hijsklem
Geschikt om een bevestiging aan en profiel of balk te maken, voor bijvoorbeeld een takel.
- capaciteit = 5 ton / 5000kg
- breedte = 80 - 320mm
Afmetingen horende bij afbeelding:
- max. A = 354mm
- min. / max. B = 235 / 490mm
- C = 110mm
- D = 10mm
- E = 260mm
- min. / max. F = 140 / 225mm
- G = 45mm
- H = 28mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 540 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 11,00 kg |