Platte cilinder
Deze cilinder is handig te gebruiken in krappe ruimten.
Het oppervlak van de plunjer is afgewerkt met een chromen plaat.
De plunjer trekt zich automatisch terug.
tonnage = 20 Ton
slag = 11mm
werkzaam cilinder oppervlak = 22cm^2
olie capaciteit = 0.031 L
hoogte van product = 52mm
uitgeschoven hoogte = 63mm
buiten diameter = 100x77mm
draagvlak diameter = 60mm
plunjer diameter = 53mm
draad voor olie input = 3/8''-19
max. druk = 700bar
Productafmetingen:
| Length | 175 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 52 mm |
| Weight | 2,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 255 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Height | 115 mm |
| Weight | 3,00 kg |