Gatenpons Rond Model Diameter: 34mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,23 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 40 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,00 kg |
Gatenpons Rond Model Diameter: 34mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,23 kg |
| Length | 40 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren