Trekbout
- maat schroefdraad = M11/ M18
- geschikt voor de ronde ponzen = 16mm / 20mm / 22mm / 22,5mm / 25mm / 26,2mm / 27,5mm
Productafmetingen:
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,133 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,15 kg |