Trekbout
maat schroefdraad = 3/4''
geschikt voor de ronde ponzen = 28mm / 28,5mm / 32mm / 32,5mm / 34mm / 34,6mm / 39mm / 40mm / 43mm / 43,2mm / 49mm / 49,6mm / 51mm / 60mm / 61,5mm / 82mm
Productafmetingen:
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,255 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,30 kg |