Trekbout
maat schroefdraad =
geschikt voor de rechthoekige ponzen = 35 x 52mm / 35 x 65mm / 35 x 82mm / 35 x 112mm / 46 x 46mm / 164 x 85mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 135 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,30 kg |