Gatenpons vierkant 46 x 46mm
Wordt geleverd inclusief de trekbout PBS01.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 2,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 135 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,00 kg |
Gatenpons vierkant 46 x 46mm
Wordt geleverd inclusief de trekbout PBS01.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 2,7 kg |
| Length | 135 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,00 kg |