Ponstang hydraulisch
Zeer geschikt voor het ponzen van kunststof en aluminium.
Lichtgewicht ontwerp voor makkelijk en snel gebruik.
- bereik = 22,5 - 61,5mm in 3,5mm zacht staal,
1,5mm roestvrij staal
- pons kracht = 69KN
- slag = 22mm
inclusief:
- ronde ponzen maat: 22.5, 28.3, 34.6, 43.2, 49.6, 61.5mm
- hydraulische trekas
- vulring
- dichtingset
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 5,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 415 mm |
|---|---|
| Width | 240 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 6,00 kg |