Kettingtakel
Deze robuuste Torso kettingtakels zijn ideaal voor uw hijswerkzaamheden. Met behulp van de lichte ketting kunt u gemakkelijk verticaal hijssen. De kettingtakels worden geleverd inclusief een stevige lastketting. Beide haken (onder en boven) zijn voorzien van een veiligheidsklep.
- capaciteit = 5ton
- hefhoogte = 3m
- kracht om max. lading te heffen= 430N
- diameter van de ketting = 10mm
- lengte zilveren bedieningsketting = 5,5m
Productafmetingen:
| Length | 235 mm |
|---|---|
| Width | 186 mm |
| Height | 660 mm |
| Weight | 41,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 390 mm |
|---|---|
| Width | 315 mm |
| Height | 235 mm |
| Weight | 42,00 kg |