Deze Mammuth industriele werkplaatskrik 2 ton is ontworpen voor het tillen van grote voertuigen en machines. Met een draagcapaciteit tot 2 ton biedt deze krik de kracht die nodig is voor het veilig en efficiënt heffen van voertuigen
- Hoge hefhoogte (800mm): Perfect voor voertuigen met een hoge hefhoogte.
- Voetpedaal voor snelhefsysteem: Efficiënt heffen met minimale inspanning.
- Gecontroleerde daalsnelheid: Voor gecontroleerd en veilig gebruik onder last.
- Verstelbare bedieningsarm: Voor flexibele en gemakkelijke bediening.
Specificaties
| Materiaal | Staal |
| Hefcapaciteit | 2000 kg |
| Hefhoogte min. | 140 mm |
| Hefhoogte max. | 800 mm |
| Platformafmetingen | ø130 mm |
| Pompstang lengte | 1153 mm |
| Materiaal wielen | Staal |
| Voorwiel diameter | ø90 mm |
| Achterwiel diameter | ø60 mm |
| Oliecapaciteit | 0.5 L |
| Type olie | OKCH68 |
Productafmetingen:
| Length | 1.224 mm |
|---|---|
| Width | 396 mm |
| Height | 190 mm |
| Weight | 56,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.250 mm |
|---|---|
| Width | 430 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 59,00 kg |