Hydraulische machinekrik / machineheffer
Deze hydraulische machineheffer wordt onder ander gebruikt voor onderhoud en reparatie van zware machines.
capaciteit = 5 ton
hefbereik teen = 25 - 230mm
hefbereik kop = 368 - 573mm
max. handkracht = 38kg
360 graden draaibaar
Productafmetingen:
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 580 mm |
| Weight | 25,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 365 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 440 mm |
| Weight | 25,50 kg |