Hydraulische machineheffer / teenheffer
draaibare voet
capaciteit kop = 10 ton
capaciteit teen = 8 ton
slag = 140mm
hefbereik kop = 269-409mm
hefbereik teen = 20-160mm
klauwhoogte = 20mm
Productafmetingen:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 420 mm |
| Weight | 28,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 300 mm |
| Height | 280 mm |
| Weight | 29,00 kg |