Hydraulische machinekrik / machineheffer
Deze hydraulische machineheffer wordt gebruikt voor onderhoud en reparatie van zware machines.
Makkelijk te verplaatsen met behulp van 2 wielen.
capaciteit = 25 ton
hefbereik teen = 58 - 273mm
hefbereik kop = 505 - 720mm
max. handkracht = 40kg
360 graden draaibaar
Productafmetingen:
| Length | 450 mm |
|---|---|
| Width | 290 mm |
| Height | 730 mm |
| Weight | 102,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 550 mm |
|---|---|
| Width | 350 mm |
| Height | 600 mm |
| Weight | 120,00 kg |