Potkrik / krik
- capaciteit = 5 ton
- min. hoogte = 216mm
- max. hoogte = 413mm
- hefhoogte =127mm
- verstelbare hoogte = 70mm
Productafmetingen:
| Length | 112 mm |
|---|---|
| Width | 96 mm |
| Height | 216 mm |
| Weight | 4,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 225 mm |
| Weight | 4,41 kg |