Deze Mammuth potkrik is uitermate geschikt voor het heffen van zware auto's, machines, werkstukken en meer.
capaciteit = 12 ton
min. hoogte = 230mm
max. hoogte = 465mm
hefhoogte = 155mm
verstelbare hoogte = 60mm
Productafmetingen:
| Length | 134 mm |
|---|---|
| Width | 116 mm |
| Height | 230 mm |
| Weight | 6,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 245 mm |
| Weight | 6,40 kg |