Potkrik / krik
capaciteit = 30 ton
minimum hoogte = 285mm
maximale hoogte = 465mm
hefhoogte = 180mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 11,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 215 mm |
|---|---|
| Width | 205 mm |
| Height | 310 mm |
| Weight | 12,30 kg |