Rubber pad / beschermrubber
Geschikt voor JG30N en FJ25AS garagekrik
- diameter = 95mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 95 mm |
|---|---|
| Width | 95 mm |
| Height | 13 mm |
| Weight | 0,10 kg |
Rubber pad / beschermrubber
Geschikt voor JG30N en FJ25AS garagekrik
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
| Length | 95 mm |
|---|---|
| Width | 95 mm |
| Height | 13 mm |
| Weight | 0,10 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren