Deze Mammuth krikzadel is geschikt voor het heffen onder bouten, differentiëlen van met name 4x4 voertuigen, tractors en meer.
capaciteit = 10 ton
diameter = 120mm
diameter as = 25mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 1,50 kg |