Deze Mammuth transmissiekrik is ontworpen voor het snel en veilig monteren en demonteren van versnellingsbakken.
- Tweetrapspomp: Snel heffen zonder last, gecontroleerd met last.
-
Gecontroleerde zaksnelheid: Zorgt voor een veilige en gecontroleerde daling.
- Voetpedaal: Houdt beiden handen vrij tijdens het heffen.
- Glasvezelversterkt nylon wielen: Zijn slijtvast, beter belastbaar en bestand tegen olie, vet, zuren en andere chemicaliën.
Specificaties
| Materiaal | Staal |
| Hefcapaciteit | 600 kg |
| Min. hoogte | 1146 mm |
| Max. hoogte | 1980 mm |
| Afstand tussen haken | 300 mm |
| Haakhoogte | 50 mm |
| Materiaal wielen | Glasvezelversterkt nylon |
| Diameter wielen | ø75 mm |
| Oliecapaciteit | 1 L |
| Type olie | OKCH68 |
Productafmetingen:
| Length | 660 mm |
|---|---|
| Width | 680 mm |
| Height | 1.155 mm |
| Weight | 34,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.070 mm |
|---|---|
| Width | 235 mm |
| Height | 285 mm |
| Weight | 36,00 kg |