Karabijnhaak
- maat = 10x100mm
- werklast = 650lbs / 295kg
- RVS
Niet geschikt om mee te hijssen / klimmen.
Productafmetingen:
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,131 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 11 mm |
| Weight | 0,14 kg |