Karabijnhaak
- maat = 6x60mm
- werklast = 260lbs / 118kg
- RVS
Niet geschikt om mee te hijssen / klimmen.
Productafmetingen:
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 6 mm |
| Weight | 0,027 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 7 mm |
| Weight | 0,03 kg |