Karabijnhaak
- maat = 7x70mm
- werklast = 335lbs / 152kg
- RVS
Niet geschikt om mee te hijssen / klimmen.
Productafmetingen:
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 7 mm |
| Weight | 0,043 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 8 mm |
| Weight | 0,04 kg |