Hydrofoortank
- capaciteit = 50ltr
- cilinder model
aansluiting = 1''
- staal
Productafmetingen:
| Length | 510 mm |
|---|---|
| Width | 300 mm |
| Height | 340 mm |
| Weight | 6,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 530 mm |
|---|---|
| Width | 320 mm |
| Height | 360 mm |
| Weight | 6,50 kg |
Hydrofoortank
- capaciteit = 50ltr
- cilinder model
aansluiting = 1''
- staal
| Length | 510 mm |
|---|---|
| Width | 300 mm |
| Height | 340 mm |
| Weight | 6,3 kg |
| Length | 530 mm |
|---|---|
| Width | 320 mm |
| Height | 360 mm |
| Weight | 6,50 kg |