Poelietrekker hydraulisch
Inclusief overdrukventiel
Oppervlak verchroomd
- capaciteit = 5 ton
- trekdiameter = 200mm max.
- treklengte = 140mm max.
- slagdiameter = 50mm
Let op:
dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 12,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 480 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 240 mm |
| Weight | 13,00 kg |